O nas

Pogłodziński Kancelaria Adwokacka

Pogłodziński Kancelaria Adwokacka zapewnia profesjonalną obsługę prawną podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Świadczymy pomoc prawną w sprawach związanych z prawem karnym, wykroczeniowym, karnym skarbowym, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, postępowania sądowego, we wszystkich jego instancjach, jak i na etapie postępowania wykonawczego. Nadto reprezentujemy klientów w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego oraz administracyjnego, a także sądowo-administracyjnego.

Naszym priorytetem jest bezpośredni i elastyczny kontakt oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Wnikliwa identyfikacja potrzeb i problemów umożliwia zarówno stałe, bieżące doradztwo, jak również szybkie i skuteczne rozwiązywanie doraźnych problemów. Wykonując swoją pracę z poświęceniem i pasją, oferujemy naszym klientom wysoki standard obsługi.

Kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi oraz zasadą zapewnienia naszym Klientom pełni komfortu i poufności. Łączymy tradycyjne wartości zawodu, z nowoczesnym podejściem. Stosując nowoczesne technologie informatyczne zapewniamy najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa informacji powierzanych nam przez klientów.

Stawiamy na zaufanie, profesjonalizm, zaangażowane oraz efektywną komunikację. Oferujemy rzetelną pomoc prawną przy podejmowaniu trudnych decyzji.

Zadzwoń i umów się na spotkanie: tel. 514 77 45 45